Rodzina receptą na kryzys! - czytaj

 


 

 

Wyszukiwanie

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
1357

Statystyki

 

PIELGRZYMKA   NA   LITWĘ

Sokółka-Studzieniczna-Wigry-Wilno-Troki
09 czerwca (czwartek) - 12 czerwca (niedziela) 2016

 

l dzień  Wyjazd z Łodzi spod Kościoła Najświętszego Zbawiciela al. Włókniarzy nr 187, o godzinie 6.00. Przejazd przez Warszawę do Sokółki - Msza święta w Kościele znanym z Cudu Eucharystycznego. Po drodze nawiedzenie Sanktuarium Matki Bożej Studzienicznej. Obiadokolacja i nocleg w hotelu - Pokamedulskim Klasztorze w Wigrach.

 

2 dzieńŚniadanie 8.00, przejazd do Wilna. Spotkanie z przewodnikiem Zwiedzanie miasta- zabytkowa starówka, Ostra Brama, Cerkiew Św. Ducha, Klasztor Bazylianów, Filharmonia Wileńska, Plac Ratuszowy, Kościół Św. Ducha, Sanktuarium Miłosierdzia Bożego - tu będzie odprawiona Msza Św. (znajduje się tam obraz Jezusa Miłosiernego). W czasie zwiedzania przerwa na kawę i herbatę. Obiadokolacja i zakwaterowanie w hotelu ***.

 

3 dzieńŚniadanie 8.00. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie Wilna: Uniwersytet Wileński, Pałac Prezydencki, Muzeum Adama Mickiewicza, zakątek gotycki, Kościół Św. Anny, Katedra Wileńska Św. Stanisława z kaplicą Św. Kazimierza, Msza Św. w Kaplicy Ostrobramskiej. W czasie zwiedzania przerwa na kawę i herbatę. Obiadokolacja i nocleg.

 

4dzień    Śniadanie 8.00. Spotkanie z przewodnikiem, dalsze zwiedzanie Wilna i przejazd do Trok. Cmentarz na Rossie (cmentarz wojskowy i stara Rossa), Kościół Św. Piotra i Pawła w którym znajduje się ponad 2000 rzeźb ze „Stiuku" (najpiękniejszy jako dzieło sztuki kościół na Litwie). Przejazd do Trok. Zwiedzanie Troków z przewodnikiem, Troki - miejscowość Karaimów. Msza Św. w Kościele przed Cudownym Obrazem „Matki Bożej Ocznej" w Trokach. Obiad (kibiny- danie karaimskie). Kolejność zwiedzania ustala przewodnik.

Około godziny 15.00 wyjazd w drogę powrotną. Planowany przyjazd do Łodzi w godzinach wieczornych.

Cena pielgrzymki: 730 zł.

Cena obejmuje:

Przejazd autokarem 3 noclegi w hotelu *** 3 śniadania, 4 obiadokolacje Opieka pilota na całej trasie Przewodnik miejscowy Ubezpieczenie NNW i KL bilety wstępów

Szczegóły: www.renovisbpt.pl Joanna Pietrzyk

tel:                 507121885   lub   538388705

e-mail:          biuro@renovis.org

Nr konta do wpłat: Bank PKO S A w Ciechanowie O/Przasnysz      17 1020 3802 0000 1102 0178 3984 Informacje praktyczne:

ubiór - należy zabrać ze sobą rzeczy wygodne.

-     strój odpowiedni do przebywania w miejscach świętych, wygodne buty, parasol, rzeczy osobiste, własne lekarstwa, prowiant na drogę i kolacje.

 

Zegar

 

pogoda


Dzisiaj jest

czwartek,
16 sierpnia 2018

(228. dzień roku)

Święta

Czwartek, XIX Tydzień zwykły
Rok B, II
Dzień Powszedni albo wspomnienie św. Stefana Węgierskiego

Polecamy strony

 

Wykorzystujemy pliki cookies - czytaj więcej